Hakkımızda

Şirketimiz 1995 yılında Nurettin Alpak Metin Alpak ve Hayrettin Alpak tarafından kurulmuş olup 60m² olan merkez mağazamızda Arçelik ve İstikbal ile satışa başlamıştır. 1999 yılında 3000m²olan İstikbal-Arçelik mağazamız ve 2005 yılında 2500m² olan Bellona Arçelik mağazamız hizmete girmiştir.2008 yılında 10.000m² ve Ankara'nın en büyük İstikbal Evconsept mağazası Sincan da açılmıştır.Daha sonra Eryaman da 8000 m ile eryaman halkına bir mağaza daha kazandırmış ve aynı zaman da inşaat ve taahhüt işlerine girmiş ve Sincan ve Eryaman da birçok pojelere imza atmıştır.

Alpak Ticaret mağazaları olarak yetişmiş uzman kadromuzla satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Günümüz hizmet sektörünün vazgeçilmez ilkesi olan MBA(Müşteri Bakış Açısı) biz Alpak Ticaret ailesinin pusulasıdır.

Arçelik, İstikbal, Bellona, Singer, Sony, Grundıg ve Phılıps ürünleriyle gelişimini sürdürmektedir. Alpak Ticaret olarak daima herşeyin en güzelini ve en mükemmelini sunma sorumluluğunun bilinciyle 4 satış noktası ve toplam 20.000m² olan Ankara Sincan ve Eryaman mağazalarımızda sizleri misafir etmekten gurur duyarız...