ALPAK – ARMONIA

ALPAK - ARMONIA

Eryaman'ın Yeni Cazibe Merkezi...

Yeni bir residence anlayışı. Residence Özellikleri

Armonia Residence , Eryaman'da yaklaşık 21 Dönüm lük bir arazi üzerinde kuruluyor. Geçmişteki tüm Alpak İnşaat projeleri gibi ister yaşam ister yatırım amacıyla olsun sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. Armonia Residence, TEM otoyoluna cephesi ve Metro bağlantısı ile bölgedeki tüm işyerleri, sanayi ve yerleşim yerlerine ulaşımı çok kolaylaştırıyor.

Hayallerinizden İlham Aldık..

Yüzme Havuzu, Aquapark, Spor Alanları ile Değerli bir Yaşam İmkanı sunarken; Kapalı Otoparkı ve Güvenliği ile Kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Konum olarak İstanbul yoluna cephe 21 Dönümlük arazi üzerine kurulan sitede; Metro ve AVM'ye yakınlığı ile eşşsiz bir konum sunmaktadır. En Son İnşaat Teknolojilerinin kullanıldığı sitemizde, Depreme dayanıklı güçlü Karkas Yapı Konvensiyonel Kalıp Sistemleri ile yapılacaktır. Armonia Residence , sizler ve çocuklarınız için özenle tasarlandı. Çocuklarınızın bolca vakit geçirecekleri alanlar ve onların birbirleriyle sağlıklı iletişim kurmaları için çeşitli aktivite alanları dizayn edilmiştir.

Hayat Yeniden Şekilleniyor..

Teknik Özellikler; 24 saat güvenlik, fitness, sauna, çocuk klubü, kütüphane (okuma salonu), yürüyüş ve spor yolu, bahçe çocuk oyun alanı, gazebo - kamelya oturma alanı, açık otopark, bina girişlerinde lobi, kameralı güvenlik kayıt sistemi, kazanlı merkezi ısınma sistemi, bina girişleri granit ve ahşap uygulaması.

Hayal Ettiğiniz Kadar Geniş..

Modern kavramına yeni bir anlam katılarak size özel tasarladık. Yenilikçi çizgiler kullanışlı bölümler ekledik. Huzurlu bir evin sıcaklığını en geniş haliylesizlere sunduk.

Hayalleriniz Kadar Huzurlu...

En güzel düşleri görebileceğiniz, en tatlı uykularınızda size sıcak bir ortam sağlayacak yatak odaları

Hayal Ettiğiniz Kadar Keyifli...

Armonia Residence , sizler ve çocuklarınız için özenle tasarlandı. Çocuklarınızın bolca vakit geçirecekleri alanlar ve onların birbirleriyle sağlıklı iletişim kurmaları için çeşitli aktivite alanları.